Božićni sajam u Gušću

Autor: Administrator , 20. 12. 2012.

Dolaskom božićnih dana u školi Gušće zavladalo je pravo veselje. 10.12. svečano je otvoren „1. Božićni sajam PŠ Gušće“.

Učenici i učitelji škole proteklih tjedana marljivo su izrađivali razne proizvode koji su se našli na štandu u predvorju škole. Tu su se mogli pronaći razni ukrasi za bor, mirisne košarice, božićne i novogodišnje čestitke, svijećnjaci, pšenica i brojni drugi korisni i ukrasni predmeti. Sve su to izradili učenici od 1. do 8. razreda uz malu pomoć svojih razrednica i razrednika, ali i ostalih učiteljica. Cijene su bile simbolične i sav skupljen novac potrošit će se na opremu za tjelesni. Učenici su izrazili želju, a učiteljica tjelesne kulture je potvrdila, da se kupe lopte za nogomet i odbojku te reketi za badminton. Proizvode su, osim učenika i učitelja, kupovali i roditelji kojima se sajam posebno svidio.

Božićni sajam donio je radost u našu školu. Učenici iz različitih razreda družili su se oko štanda i na taj način još više povezali.

S novom opremom za TZK radosno i nestrpljivo očekujemo proljeće, ali i novi sajam koji će se održati prije uskršnjih praznika.

Do sljedećeg susreta i novog sajma svima Vam želimo sretan i blagoslovljen Božić te uspješnu, radosnu i bogatu Novu godinu.

Fotografije pogledajte u našoj GALERIJI!

Izvor: Učenici i učitelji PŠ Gušće