Terenska nastava i ekskurzije

Izvješće s terenske nastave GOO-a

Autor: Administrator , 5. 1. 2020. 12:33

23.12.2019. učenici OŠ Budaševo-Topolovac-Gušće u sklopu nastave građanskog odgoja i obrazovanja posjetili su Holandsku kuću i sklonište za životinje sa svojim učiteljicama Martinom Alapić Breyer i Ivom Čop.

Radio Sisak – Terenska nastava građanskog odgoja

Autor: Administrator , 7. 11. 2019. 09:18

25. listopada učenici OŠ Budaševo-Toplovac-Gušće u sklopu nastave građanskog odgoja posjetili su Radio Sisak sa svojim učiteljicama Ivom Čop i Martinom Alapić Breyer.

Terenska nastava - Odransko polje

Autor: Administrator , 29. 10. 2019. 08:38

Učenici 7.r. PŠ Topolovac, iz skupine Mladi ekolozi proveli su svoju prvu ovogodišnju terensku nastavu po novom kurikulumu u Odranskom polju.

Višednevna ekskurzija - Biograd na moru

Autor: Administrator , 9. 10. 2019. 09:48

Od 13. - 17- rujna učenici sedmih i osmih razreda naše škole boravili su na višednevnoj ekskurziji u Biogradu na moru.

Terenska nastava - Plitvička jezera

Autor: Administrator , 26. 6. 2019. 21:30

Plitvička jezera proglašena su Nacionalnim parkom 1949. godine u kojem je nanizano 16 prekrasnih manjih i većih jezera kristalne modro-zelene boje. Vodu dobivaju od brojnih riječica i potoka, a međusobno su spojena pjenušavim kaskadama i šumnim slapovima.

Terenska nastava sedmih razreda u Mariju Bistricu i Park znanosti u Oroslavju

Autor: Administrator , 28. 5. 2019. 21:21

Dana 16. svibnja 2019. godine učenici sedmih razreda uputili su se na terensku nastavu u svetište Mariju Bistricu i Park znanosti u Oroslavju.

Terenska nastava - Zagreb

Autor: Administrator , 25. 5. 2019. 11:02

Učenici  od 1. do 4. r. PŠ Gušće, PRO Svinjičko i Kratečko u pratnji njihovih učiteljica, 20.5.2019., posjetili su grad Zagreb, gdje su obišli Muzej iluzija i Zoološki vrt grada Zagreba.

Terenska nastava – Sabor RH

Autor: Administrator , 10. 4. 2019. 18:50

U ponedjeljak  1. travnja, učenici 5. razreda OŠ Topolovac i Budaševo, koji pohađaju nastavu Građanskog odgoja, u pratnji učiteljica Ive Čop i Martine Alapić Breyer su  posjetili Sabor.

Osnovna škola Budaševo - Topolovac - Gušće / Trg Marijana Šokčevića 1, HR-44202 Budaševo / www.os-budasevo.skole.hr / ured@os-budasevo.skole.hr