LiDraNo

Autor: Administrator , 7. 3. 2011.

U četvrtak, 27. siječnja 2011. godine u Kazalištu 21 održan je gradski program smotre učeničkog stvaralaštva Lidrano 2011. Među brojnim osnovnim i srednjim školama na ovogodišnjem susretu sudjelovali su te uspješno pokazali što znaju i umiju učenici naše škole. Monika Kolundžić iz 8. razreda izvela je aktualnu temu u monologu Školska bulimija Nade Mihelčić pod vodstvom učiteljice Željke Čondić. Učiteljica Antonija Boltužić Kmetović vodila je 7-ero učenika 6., 7., i 8. razreda u pobjedničku izvedbu maštovitog teksta Ele Družijanić Sve je to zbog neudobnog madraca , njihov skupni scenski nastup doveo ih je do županijskog natjecanja. Čestitamo! Autorice Ljiljana Slunjski i Dubravka Granulić (prema Buljanovoj Pobuni u Ludolandiji) povele su 6-ero učenika nižih, 3. i 4. razreda u pokušaj Bijega iz dječjograda. U bijeg ih je povela učiteljica Ljiljana Slunjski. Naravno, moramo spomenuti i naše pisce izvrsnih literarnih radova koji su prošli gradski izbor i kreću dalje. To su učenici Rene Vlahovac i Marko Dobranić. Ovogodišnji gradski program Lidrano pamtit će se po veselju, smijehu i suzama (radosnicama), izvrsnim izvedbama naših darovitih malih i velikih glumaca, dobro smo se zabavili ali i ponešto naučili.