Sudjelovanje u produkciji

Autor: Administrator , 3. 4. 2012.

Iako su velik posao odradili 24. veljače 2012. na županijskoj smotri LiDraNo 2012., lutkarska skupina učenika  iz Budaševa  predstavila se sisačkoj publici već 25. veljače sudjelovanjem u Produkciji  Dramskog studija učenika nižih i viših razreda  sisačkog Kreativnog učilišta.

Oduševljenje nije krila  darežljiva sisačka publika koja je naše vrijedne učenike počastila velikim pljeskom.

U predstavi Haj, ja sam on line koju su tog subotnjeg jutra  pred publikom izveli polaznici Dramskog studija učenika viših razreda  sudjelovale su i tri učenice naše škole: Anamarija Marčec iz 5. razreda , Ena Toth iz 6. razreda i Josipa Tominac iz 7. razreda. Njihova predstava  dramatizirana je prema istoimenom romanu Melite Rundek koja je jedna od čitanijih knjiga naše škole, a režirala ju je njihova voditeljica, dramska pedagoginja Dubravka Granulić, koja je i učiteljica hrvatskog jezika u našoj školi.

Ena, Anamarija i Josipa su izuzetno nadarene za glumu i to su i pokazale u predstavi  koja će uskoro biti prikazana i na Festivalu kazališnih amatera  naše županije. Želimo im puno sreće i uspjeha u njihovim nastupima te pozivamo sve učenike koji žele nešto novo naučiti neka se početkom sljedeće nastavne  godine pridruže Kreativnom učilištu.

Fotografije pogledajte u GALERIJI!

Izvor: Dubravka Granulić