Integrirani dan - PŠ Gušće

Autor: Maja Bezuk, 3. 1. 2024.

Zadnji dan nastave, prije zimskog odmora učenika, obilježili smo prigodnim integriranim danom. U petak 22. prosinca 2023. učitelji i učenici PŠ Gušće su svoj zadnji radni dan u 2023. godini proveli po skupinama.

Kod učiteljice Irene Peček imali radionicu pod nazivom Christmas tradition, dok su kod učiteljice Ivane Bartulović izrađivali geometrijske snjegoviće.  Učitelj Marko Mihalić je imao radionicu pod nazivom Događaji Božića u tradicionalnom  ukrasu. Iz hrvatskog jezika kod učiteljice Davorke Barlović su pisali pjesmu, priču i  basnu s motivima Božića i tako su stvarali božićnu čaroliju na papiru. Informatičari pod  vodstvom učiteljice Maje Bezuk su se potrudili izraditi digitalnu božićnu čestitku, a ne smijemo zaboraviti ni najmlađe koji su sa svojom učiteljicom Jasnom Kovačić imali Božićnu radionicu. Nakon odrađenih radionica počastili smo se slatkišima i sokom te  zaputili svojim kućama na zasluženi odmor.

Kako je sve to izgledalo pogledajte u našoj fotogaleriji te u ovom videozapisu.

Izvor: Davorka Barlović, učiteljica hrvatskog jezika