Svečana podjela svjedodžbi osmašima 2022./2023.

Autor: Maja Bezuk, 10. 7. 2023.

U petak 7. srpnja u holu naše matične škole održana je svečana podjela svjedodžbi učenicima osmog razreda.

Na početku podjele učenicima, roditeljima i učiteljima se obratila ravnateljica Mirela Maričević. Prigodnim riječima i čestitkama na ostvarenom uspjehu ohrabrila je naše osmaše za daljnje školovanje. Potom je krenula podjela svjedodžbi kao i pohvalnica za najuspješnije učenike. Čestitkama su se pridružile i kratko obratile razrednice Anita Vučinovec, Magdalena Cvek Brnad i Dubravka Granulić koje su učenicima svečano uručile svjedodžbe i pohvalnice.

Ravnateljica je uručila simbolične nagrade učenicima koji su svih osam godina školovanja prošli s odličnim uspjehom.

Našim osmašima čestitamo i želimo puno uspjeha u daljnjem školovanju i životu.

Fotografije pogledajte u našoj fotogaleriji.

Izvor: Maja Bezuk, učiteljica informatike