Sajam udruga

Autor: Maja Bezuk, 26. 5. 2023.

U subotu 20.5.2023. učenici Volonterskog kluba "Sreća" OŠ Budaševo –Topolovac –Gušće sudjelovali su na 17. Sajmu udruga i ustanova, koji je organizirala ALD Sisak u suradnji s gradom Siskom.

Sajam se održavao u okviru nacionalne manifestacije Hrvatska volontira 2023, a u sklopu projekta Platforma za razvoj školskog volontiranja

VK se predstavio izložbom na temu održivog razvoja kojom su se učenici više bavili tijekom ove školske godine.

Sajmu su se pridružili i članovi školske zadruge te polaznici u projektu GO (građanskog odgoja). Uz predstavljanje svoga kluba i škole učenici su upoznali brojne udruge koje djeluju na području grada. Posebno ih se dojmilo „ući u cipele“ slijepih osoba.

Izvor: Jadranka Knežević, pedagoginja