Stručno vijeće predmetne nastave

Autor: Administrator , 6. 7. 2022.

Predmetni nastavnici i stručni suradnici naše škole prisustvovali su Stručnom vijeću predmetne nastave, 30. lipnja 2022. Stručno usavršavanje nastavnika i stručnih suradnika nije ništa novo, svakodnevno je na svim razinama tijekom školske godine. Ali ovo Stručno vijeće je bilo malo drugačije, rekla bih, posebnije i zanimljivije, jer smo imali radionicu pod nazivom "Abeceda lutkarstva " kolegice hrvatskog jezika Davorke Barlović, koja nas je uputila u čari lutkarstva, glazbe, medija, izrade lutkica, rekvizita potrebnih za predstavu i stvaranje lutkarske predstave u konačnici, u kojoj smo svi zajedno uživali i puno naučili. Također je bilo zanimljivo izlaganje  i predavanje "Eko centar Vrata Zrinske gore" kolegice prirode i biologije Nataše Knežević, kao mogućnost i prijedlog održavanja terenske ili izvanučionične nastave u prirodnom okruženju na obroncima Zrinske gore u srcu Banovine u novouređenom edukacijskom centru koji je opremljen sa svom potrebnom opremom.

Kako nam je bilo i koliko smo uživali, možete pogledati u fotogaleriji.

Izvor: Nataša Knežević, učiteljica prirode i biologije - voditeljica stručnog vijeća predmetne nastave