Natječaj Dječjeg gradskog vijeća Grada Siska - Čarobni štapić

Autor: Administrator , 16. 5. 2022.

Dječje gradsko vijeće Grada Siska i dječji gradski vijećnici predložili su aktivnosti s naglaskom na aktualnim izazovima koji se nalaze pred djecom 21. stoljeća: zaštita okoliša, siromaštvo, zdrava hrana, tolerancija, vršnjački odnosi, mediji i sl. Učenici osnovnih škola od 1.- 8. razreda  uključili su se u Natječaj „Da imam čarobni štapić!“.

Dječje stvaralaštvo učenici su izrazili na različite načine: učenici mogu osmisliti priču, strip, plakat, crtež, poruke odraslima u prostoru škole, poruke na majicama, bookmarkere, izložbu fotografija i sl.

Natječaj je bio otvoren od 31. siječnja do 21. veljače 2022. godine, a učenici naše škole su se kreativno i aktivno uključili, što je rezultiralo dodjelom zahvalnica i nagrada.

Dodjelom zahvalnica za sudjelovanje u natječaju Dječjeg gradskog vijeća Grada Siska - Čarobni štapić, voditeljica Đurđica Friš razveselila je učenike naše škole te ih nagradila društvenim igrama. Bila je ovo prilika za  "ponavljanje gradiva " kako učenici mogu doprinijeti u kreiranju školskog života i rada.

Izvor: Jadranka Knežević, pedagoginja