Godina čitanja u školskoj knjižnici

Autor: Administrator , 30. 12. 2021.

Program Reci mi, želim znati! provodi se s ciljem promocije knjige i čitanja, razvijanja ljubavi prema pisanoj riječi  i poticanja čitanja lijepe književnosti i ostale literature.

Program provodi školska knjižnica, a sastoji se od kratkih najava za knjige. Učenici osmišljavaju, snimaju i objavljuju preporuke za pročitana djela. Sve do sada objavljene video uratke možete pogledati na YouTube kanalu škole.

Ovu kalendarsku godinu učenici su završili video uratkom Homo volans u kojem preporučuju knjigu Marijane Borić Faust Vrančić.

U izradi su sudjelovali članovi Kreativne skupine 5. razreda MŠ Budaševo: Jakov Dražetić, Barbara Lipak, Lea Pavković, Mihael Penezić, Marko Perković, Gabrijela Sever Smrček i Mia Maria Tominac. Video je snimljen uz mentorstvo knjižničarke Mirjane Čubaković i privolu Gradske knjižnice „Juraj Šižgorić“ Šibenik.

Video možete pogledati na poveznici:

Posjetite YouTube kanal škole, pogledajte video, stisnite like i ohrabrite naše kreativce!

Godina čitanja – program Reci mi, želim znati!

Izvor: Mirjana Čubaković, knjižničarka