Božićna priredba Budaševo - razredna nastava

Autor: Administrator , 23. 12. 2021.

U četvrtak, 23. prosinca učenici nižih razreda matične škole iz Budaševa pripremili su i izveli božićni program.

Bio je to nadasve raznovrstan kolaž recitacija, pjesama, igrokaza, dobre glume i lijepih želja. Učenici su, zajedno sa svojim učiteljicama i učiteljima uvježbavali točke koje su danas izveli. Pridružili su im se i mališani iz dnevnog boravka s lijepim scenskim prikazom.

Kako su na samom kraju ovog veselog programa rekli, u novu 2022. godinu žele ponijeti sve novo, lijepo i dobro, a u 2021. žele ostaviti ono što im nije bilo lako... koronu, potres, maske i sve vrste izolacija!

U pripremi učenika za program sudjelovali su učiteljice i učitelji: Jasenka Lovreković, Ivana Pernar, Štefica Lipovac Lacković, Silvijo Džafić, Paula Vukčević, Zvonimir Baljak, Nataša Krnic i Ljiljana Slunjski.

Izvor: Ljiljana Slunjski, učiteljica