"Reci mi, želim znati!"

Autor: Administrator , 7. 12. 2021.

Školska knjižnica u Godini čitanja provodi program pod sloganom „Reci mi, želim znati!"

Program se sastoji od kratkih najava za knjige. Učenici osmišljavaju, snimaju i objavljuju preporuke za pročitana djela.

Znamo da je čitanje važno. Jesmo li se zapitali čitamo li dovoljno? Zasigurno ste mnogo puta čuli da je knjiga čovjekov najbolji prijatelj. Osim pravih prijatelja, kaže se da nas ništa ne može usrećiti kao dobra knjiga s kojom možemo proputovati svijet, upoznati nepoznate i daleke zemlje, smijati se, sanjariti, ući u živote brojnih likova, doživljavati razne pustolovine, a uz sve to puno, puno toga naučiti.

U knjižnici učimo i pomno biramo knjige, čitamo i preporučujemo! Pogledajte što smo na YouTube kanalu naše škole pripremili za vas, stisnite like i ohrabrite naše male čitače, kreativce.

Ovu najavu napravili su učenici 3. razreda MŠ Budaševo, članovi INA Knjižničari:

Izvor: Mirjana Čubaković, knjižničarka