Terenska nastava u „Rizvan city“

Autor: Administrator , 28. 10. 2021.

Učenici osmih razreda OŠ Budaševo – Toplovac – Gušće bili su na terenskoj nastavi 18. listopada u Pustolovno – izletnički centar „Rizvan city“. Sudjelovalo je 36 učenika, a pratile su ih njihove razrednice Davorka Barlović, Ljiljana Kocmanić Ivšić i Martina Alapić Breyer.

Ovoga puta na testu nije bilo naše znanje, već sposobnosti. Okušali smo se u raznim aktivnostima; neke smo prošli bez muke, dok smo za druge posezali duboko u sebe i borili se sa našim strahovima. Iskusili smo prelazak poligona na sajlama između drveća, spuštali se na sajli kroz šumu, penjali se na umjetnu stijenu, učili gađati lukom i na kraju sve začinili ljuljanjem na divovskoj ljuljački.

Sve smo uspješno odradili uz obilje smijeha i dobro se zabavljajući (neki i zazivajući mame i ostale koji bi mogli pomoći tamo gore u zraku). Poradili smo na svom samopouzdanju  i vještinama koordinacije koje smo malo u posljednje vrijeme i zapostavili. I ne manje bitno, zaradili pohvalu od voditelja za lijepo ponašanje.

Više fotografija možete pogledati u galeriji.

Izvor: Martina Alapić Breyer, učiteljica njemačkog jezika