"OD SRCA ZA TEBE" - HUMANITARNA AKCIJA UČENIKA IZ VALPOVA

Autor: Administrator , 15. 5. 2021.

U ponedjeljak 3. svibnja 2021. našu Matičnu školu u Budaševu posjetili su dragi prijatelji: učiteljice Ljiljana Marinjak i Marina Arambašić iz OŠ Ivanovci te predsjednica Društva „Naša djeca” Grada Valpova Sara Ćavar. Njima se pridružio i predstavnik učenika Karlo Gradinjan te volonteri Ivan Gradinjan i Milan Šteković.

Razlog njihova dolaska bila je predaja poklona koje su prikupili u humanitarnoj akciji „Od heart za tebe”, a koju su provodili u svojoj školi tijekom veljače, ožujka i travnja za učenike stradale u potresu koji nam se dogodio potkraj prosinca 2020. godine. Nemalo smo se iznenadili velikom broju lijepo zapakiranih kutija koje su volonteri našeg Volonterskog kluba „Sreća” spremno odnosili i slagali u školsku knjižnicu. Naši gosti  pokazali su oduševljenje našom uređenom školom, toplinom, ljubaznošću i prijateljstvom naše ravnateljice, djelatnika i učenika naše škole. Pokloni su odmah sutradan podijeljeni učenicima koji su ih s nestrpljenjem i radošću otvarali, a sretna je bila i knjižničarka naše škole zbog društvenih igrica koje je pronašla u poklonu pored knjiga i slikovnica za našu školsku knjižnicu.
Zahvaljujemo dragim prijateljima na poklonima i nadamo se uspješnoj suradnji u budućim najavljenim međuškolskim projektima.

Više slika možete pogledati na sljedećoj poveznici.

O toj humanitarnoj akciji, učiteljica Dubravka Granulić je sa svojim učenicima snimila i video koji možete pogledati na ovoj poveznici.

Objavu o akciji možete pogledati i na facebook stranici Društvo "Naša djeca" grada Valpova.

Izvor: Dubravka Granulić, učiteljica hrvatskog jezika