Terenska nastava i ekskurzije

Višednevna ekskurzija - Biograd na moru

Autor: Administrator , 9. 10. 2019.

Od 13. - 17- rujna učenici sedmih i osmih razreda naše škole boravili su na višednevnoj ekskurziji u Biogradu na moru.

Boravili smo u malom obiteljskom hotelu Bolero iz kojeg smo odlazili svaki dan u novo razgledavanje. Na putu do Biograda na moru posjetili smo Zadar i njegove znamenitosti. Drugi dan obišli smo Biograd na moru,  treći dan bili smo u Šibeniku i u NP Krka. Četvrti dan posjetili smo zanimljivi Sokolarski centar u Šibenskoj Dubravi. Svaki dan nakon razgledavanja odmorili smo umorne nogu u prekrasnom plavom Jadranu ili  u bazenu u sklopu hotela. Zadnji dan nakon ručka krenuli smo put Nina i nakon razgledavanja ovog kraljevskog grada, umorni, ali zadovoljni krenuli smo kući. A kako je bilo pogledajte u fotogaleriji.

Izvor: Gabrijela Perhat Trepša